• Kaz tüyü dünyanın en iyi doğal yalıtım malzemelerindendir. Yumuşaklık ve esneklik özelliğine sahip olan kaz tüyü, Maya Tekstil üretim tesislerinde yüksek teknolojiyle işlenerek yastık ve yorgan üretiminde kullanılır.
  • Maya Tekstil ürünlerinde kullanılan kaz tüyleri hem kalitesi hem de üretim teknolojisi ile fark yaratmaktadır. Ithal edilen “kaz tüyü”nün yastık ve yorgandan dışarı çıkmasını önlemek amacıyla “downproof” diye bilinen özel bir apre türünün uygulandığı %100 pamuk ve ithal kumaşlar kullanılır. Ayrıca yorganlardaki dikim ve dolum tarzı, tüylerin homojen olarak dağılımını sağlar.
  • Kaz tüyü, oldukça hafif olmasına rağmen son derece iyi ısı yalıtımı sağlar. Yorganınızın hafifliği kaliteli bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Sağlıklı ve rahat bir uyku için kaz tüyü idealdir. Doğal yapısından dolayı sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için uygun bir atmosfer oluşturur.
  • Gece vücudun terini emer ve gündüz bu nemi havaya geri püskürtür. Uyku ortamının sıcaklığına uygun seçilmiş kaz tüyü ürünler, hava geçirgenliği sayesinde terlemeye sebep olmaz. Bakteri barındırmadığı için koku yapmaz, hijyeniktir. Kaz tüyü bütün doğal ürünler gibi alerjik reaksiyona sebep olmamaktadır. Ancak ileri derecede alerjik olan bünyelerin reaksiyon gösterebilir.
  • Kaz tüyü yorgan seçimi, uyku ortamının sıcaklığı ve kişisel sıcaklık hassasiyetine göre yapılmalıdır. Uyku ortamı sıcak olan yerlerde gramajı ve/veya gıdık oranı düşük yorganlar tercih edilebilir.
  • Kaz tüyü yastık seçimi, uyku pozisyonlarına uygun olarak yapılmalıdır. Yüksek yastık ve sırt üstü yatmayı sevenler, iç gramajı daha fazla olan yastıkları tercih etmelidirler.
Diğer Dolgu Malzemeleri
Voden
Rüya yorumu, rüya türlerinden yalnızca “amaçlı rüyalar” ya da diğer adıyla “haberci rüyalar” grubuna giren, bir mesaj taşıyan rüyalardaki sembolizmi çözme çalışmasına verilen addır. Metapsişik araştırmalar ve rüya laboratuvarlarında sürdürülen araştırmalar, rüyaların bir kısmının psiko fizyolojik nedenlerden kaynaklandığını ortaya koymuştur ki, “alelade rüyalar” da denilen bu rüyalar hiçbir mesaj taşımadıklarından yorumlanmayı da gerektirmez. Dolayısıyla, metapsişik araştırmacılara göre, rüyasındaki sembolizmi çözmek isteyen kişinin öncelikle o rüyasının haberci (amaçlı) bir rüya mı olduğunu, yoksa psiko fizyolojik kaynaklı bir rüya mı olduğunu çözmesi gerekmektedir. Bu da her iki rüya grubunun arasındaki temel farklar hakkında bilgilenmekle ve deneyimle olanaklıdır. Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili islami rüya tabirleri sözlüğü olarak hizmet vermekteyiz. Uzmanlar tarafından yapılacak Dini siz ve kaderinizle ilgili size yol gösterici olacaktır. Rüya Tabiri ve Rüya yorumu yapan kişiler konusunda uzmanlaşmak adına dini kaynaklara hakim olmakla mükelleflerdir. Size dini rüya tabirleri konusunda en doğru ve kapsamlı bilgiyi sunuyoruz. Yıldızların konumu ve astrolojik bilimi doğrultusunda ortaya çıkan Burçlar ilmi ile ilgili size en kapsamlı bilgiyi sunuyoruz . Burçlar uyumu, Kadın ve erkekler için burçlar, Burçlar için Para, Burçlar için hediye seçimi, burçlar için aşk hayatı vb.. bir çok konuda sizi aydınlatacağız. ve Günlük Burç yorumlarıiçin bizi seçin. Fal insanların her zaman merak ettiği bir olgudur. Fala inanma falsızda kalma deyimi de buradan gelmektedir. Günlük fal yorumları için doğru adrestesiniz. Online tarot falı, kahve falı, el falı , burç falı , isim falı gibi farklı fallar ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. islami rüya tabirleri sözlüğü | dini rüya yorumları | rüya yorumu ilmi | islami rüya yorumları .net